Nowe jankowo

Nowe jankowo

Przedstawiamy najnowszą inwestycję naszej firmy, jaką jest Nowe Jankowo. Docelowo będzie się ona składać z 5 bloków. Każdy blok będzie mieć aż 3 kondygnacje.

Pierwszy, który jest obecnie realizowany, będzie miał 25 mieszkań o różnym metrażu. Dodatkowo w bryle budynku zaprojektowano 15 miejsc garażowych i pomieszczenia gospodarcze.

Wszystkie konstrukcje będą miały bramy z napędem na pilota. Co istotne, wokół budynku zaplanowano aż 35 miejsc parkingowych, w tym również dla niepełnosprawnych. Wokół znajdować się będzie dużo zieleni ok. 600 m2 krzewów i 26 drzew. Przy każdym bloku zaprojektowano również podjazd dla osób mających trudności z poruszaniem się.

Nowe Jankowo położone jest w spokojnej okolicy, niedaleko miasta Wągrowiec. Wokół znajdują się sklepy, stacja paliw, placówki edukacyjne, kawiarnie, restauracje. Co istotne, w pobliżu jest również obwodnica oraz przystanki autobusowe, dzięki czemu szybko i bez komplikacji można dotrzeć do centralnych części miasta. Dobra lokalizacja, świetne otoczenie i skupienie się na potrzebach człowieka są tymi wartościami, które zawsze towarzyszą nam przed dokonaniem ostatecznego wyboru, jeśli chodzi o docelowe
miejsce inwestycji. Przed zakupem odpowiedniej działki przede wszystkim analizujemy wybrane tereny nie tylko pod kątem zabudowy, ale również funkcjonalności. Podczas realizacji inwestycji mieszkalnych, skupiamy się przede wszystkim na ich położeniu. Wybieramy miejsca położone w niedalekiej części od aglomeracji miejskich, z dostępem do podstawowych instytucji, sklepów oraz komunikacji miejskiej.

Zdajemy sobie sprawę, że kupno nowego mieszkania to wyzwanie nie tylko finansowe, ale także logistyczne. Dlatego analizując potrzeby naszych klientów, zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie realizacji Nowe Jankowo. Mieszkania z pewnością spełnią oczekiwania tych klientów, którym zależy na korzystnym sfinansowaniu transakcji, a także na dogodnej lokalizacji budynku. Obecnie stawiamy pierwszy z zaplanowanych pięciu bloków. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z
nami, w celu zasięgnięcia większej ilości informacji.